Kā izplānot atvaļinājumu mājās un ietaupīt naudu?

Šogad budžetā nav naudas par eksotiskam atvaļinājumam? Neaizmirstiet, ka jūs varat plānot pasakainu, jautru “uzturēšanos” savā dzimtajā pilsētā, kas ir pilna ar spontānu un uzmundrinošu jaunu pieredzi (ieskaitot daudz dīkstāves un dažas no jautrajām lietām, kurām nav bijis laika). Ar radošu domāšanas veidu, jums var būt jautras brīvdienas mājās par tikai nelielu daļu no izmaksām par ceļojumu. Šeit ir dažas idejas, lai sāktu to plānot vai nopietni apsvērt økonomi.

Iestatiet budžetu

Jums nav jāmaksā par aviobiļetēm vai mājvietu nedēļas garumā un maltītes. Jūs varat radīt radošus izdevumus, kad jūs atpūšaties mājās. Izdomājiet, cik daudz jūs varat tērēt no sava ikdienas budžeta, pēc tam atpūtieties un baudiet sevi, ievērojot šos ierobežojumus. Atcerieties, ka viens no lielākajiem brīvdienu ieguvumiem ir brīvais laiks bez noteikumiem un pienākumiem.

Dodieties uz pludmali domās

Izturieties tā, it kā arī jūsu ķermenis dotos pie jūras. Ļaujiet kolēģiem zināt, ka jūs nebūsiet pieejams. Izslēdziet e-pasta paziņojumus un citus traucējumus tālrunī un datorā. Laicīgi tieciet galā ar ikdienas darbiem un pārtikas preču veikala apmeklējumu. Vai jums ir kārdinājums risināt mājas projektu? Ja ķersieties pie tīrīšanas un pārplānošanas, tas novedīs pie tā, ka jums būs nepieciešams papildus atvaļinājums. Ja vien jums nebūs patīkami krāsot dzīvojamo istabu vai stādīt jaunu koku, atlieciet projektus vismaz uz nākamo nedēļas nogali vai brīvdienu.

Pavērsiet rutīnu citā virzienā

Tas ir īpaši jautri jauniem bērniem. Ēdiet olas vakariņās vai desertu pusdienās. Valkājiet pidžamas visu dienu. Dzīvojieties dzīvojamā istabā vai pagalmā. Palieciet vēlu nomodā. Esiet radoši. Tas joprojām ir atvaļinājums pat tad, ja esat mājās, tāpēc ļaujieties būt brīvi un pavadiet laiku jautri.

Iedrošiniet savus bērnus

Katrs ģimenes loceklis rindas kārtībā izvēlas dienas aktivitāti. Tas var būt tik vienkārši, kā galda spēle, velosipēdu brauciens vai brauciens uz tirdzniecības centru. Kad vien iespējams, sakiet “jā” saviem bērniem, pat jūsu pusaudzim, kurš vēlas pavadīt pēcpusdienu tikai savā istabā.

Esiet spontāni

Vismaz vienu dienu neplānojiet absolūti neko un skatieties, kur jūs aizvedīs diena. Apmeklējiet kafejnīcas terasi, dodieties iepirkties, apmeklējiet bibliotēku, dodieties pastaigā vai guliet. Kad rodas radošā ideja par kaut ko jautru, kas jādara jūsu brīvdienās mājās, dariet to – tieši tagad Debitor Registret.

Skatiet savu dzimto pilsētu caur ārzemnieka acīm

Pārbaudiet vietējās tūrisma tīmekļa vietnes un idejas par jauniem galamērķiem un aktivitātēm – vai tas ir īpašs pārgājiens, mākslas izstāde vai sporta pasākums. Dodieties uz muzeju vai grāmatnīcu, kuru jūs esat apņēmies apmeklēt. Kad pēdējo reizi tu esi kādas Rīgas baznīcas vai savas pilsētas torņa augšgalā? Plānojiet jautru uzturēšanos dažās pilsētās vai rajonos. Tad dodieties izbraucienā ar velosipēdu, uzziniet par vietējo vēsturi, ēdiet viņu restorānos un paviesojieties vietējos veikalos.

Rezervējiet nelielu atvaļinājumu

Nedēļa sērfošanas Kostarikā ir ārpus iespējām jūsu finansiālās situācijas labumam, bet varbūt jūs varat atļauties vakaru pilsētā un nakšņot viesnīcā. Darbadienu naktis ir lētākas. Pārbaudiet pēdējā brīža piedāvājumu vietnes. Pieprasiet agrīnu reģistrēšanos vai vēlu izrakstīšanos, lai jūs varētu atpūsties ar grāmatu vai labu filmu. Lai iegūtu papildu bonusu, aizmirstiet par jūsu mājas tīrīšanas grafiku.

Atvaļinājumam katru gadu nav jābūt uz eksotiskām vietām. Jūs varat izvēlēties pat vairākus nelielākus atvaļinājumus netālu savai dzīvesvietai vai valsts robežai. Šie ir tikai pāris no variantiem. Katrs var būt radošs pēc saviem ieskatiem.